Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz buci #11 üzenetére

    Szóval megvan a könyv, akkor miért mondod, hogy nincs magyar nyelvű anyag hozzá? Amikor én kezdtem, még ennyi sem volt. No, mindegy.

    Inventor szerintem nem ér semmit, ha az Autodesk nem tudná felhasználni a már meglévő ügyfeleit, amit az AutoCAD-del szerzett(mi is csak ezért vettük meg, de az 5.3-as után kivágtuk a francba), a kutya sem venné meg. Mindemellett a legolcsóbb is a piacon.

    Elemtáram nincs(meg ha lenne, sem illene a PH!-n warezolni vele, Alapelvek ugyebár...), a főbb dolgoknak(csavarok, szelvények, stb) csináltam én családtáblázott modellt. Ritkán hiányzik az elemtár, ill. a mérnöki kézikönyv, leginkább akkor, ha fogaskerekek, csapágyak, rugók vagy más, nem korrektül elem modellezhető beépítése kell.
    Ha jól tudom, a Mechsoft-nak van ProE alatt használható elemtára, de horror áron akarták csak adni a szoftverhez, így a cég nem vette meg.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák