Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz buci #167 üzenetére

    Húha!

    Na, akkor. Ha rossz napod volt, máshol tombold ki magad. Ezt mint moderátor mondtam.

    Viszont:
    Ha végiggondolnád, azért írtam, hogy ne mondj ilyet, mert nem biztos, hogy ugyanolyan a kinézete nála a szoftvernek, mint nálad, vagy nálam, így feleslegesen keresné az adott helyen és esetleg kedvét szegné a dolog, mert azt hihetné, hogy valami nincs rendesen beállítva nála.

    Nem kioktatni akartalak és azért írtam le, hogy én hogy szoktam, hogy legyen egy alternatív megoldás neki, ugyanis a jobb gombbal elérhető helyi menük egységesek, így biztosan megtalálja ott a parancsot, emellett könnyebben el is érhetők, mint az ikon(óóó,bocsánat, ez megint személyes vélemény, a világért sem kell figyelembe venni).

    Mit ígértem neked, ami ennyire böki a csőröd, elnézést, ha elfeledtem esendő fejemmel, ha tehetem, menten teljesítem.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák