Aktív témák

  • Gody

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni a témában.
    Sok mindent kipróbáltam, látszólag nem kéne hogy oka legyen a leállásnak, a gép mégis leáll, majd újraindul 1 mp múlva...
    Mindenek elött a konfig:
    Intel Core I5 4570 3,2 GHz
    Gigabyte B85M-D3H alaplap
    Gigabyte GeForce GTX 1070 (GV-N1070WF2OC-8GD) VGA
    Evga 600W 100--W1-0600-K2 Táp
    250 GB Samsung Evo 840 SSD
    1TB WD winyó
    mindez 1 Kolink Aviator házban
    USBn rajta van:
    1Db Tp-Link AC1200as Wifi
    1Db 1TB-s 2,5ös külső winyó
    Egér és billentyűzet adóvevő
    Razer Tiamat 7.1 headset

    A táp frissen lett cserélve egy úgyszint 600Wos de noname tápról
    Leállás elött a proci hőmérséklete elfogadhható (55 és 65 fok között) a videókártyáé úgyszint (~60-61 fok)
    feszültségértékek tűréshatáron belül minden tartományban
    (Aida64-el másodpercenként loggolva van innen tudom a leállás másodpercééig)
    Bármilyen segítséget/hozzászólást szívesen fogadok!
    Előre is köszönöm a segítségét minden nálam jobban hozzáértőnek :)

  • Granis

    újonc

    Hi, nézz be másik topicba

    https://m.prohardver.hu/tema/nem_indulo_gepek_topicja/hsz_1-50.html

    A helyedben megpróbálnám másik lappal, rammal, háttértárral illetve egy psut is kérnék kölcsönbe, biztos ami biztos...

    de a helyedbe a kábeleket huznám ki elöször, majd dugnám vissza, kicsit kifújni a port stb majd ramokat mozgatnám meg másodjára, kiszedném majd beraknám, hátha. Ha úgyis vacak, akkor egyik-másik ram felváltva külön tesztelve, ha majd
    raknám másik slotba, utána psut cserélném egy tesztre. Ha a probléma nem szűnik akkor rittyentenék egy ost a hddre és azzal, ha a probléma továbbra is él, akkor megpróbálnám a másik lapot, utána ha nem szünt meg vinném szervizbe.

    Viszont az utóbbi 3 évben nem volt hasonló bajom. Azelőtt meg mikor hasonlóval találkoztam a lapom kilehelte a lelkét.

    Linkesítve.

    [ Módosította: Qru ]

Aktív témák