Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz RM007 #102954 üzenetére

    Van benne igazság, nem is kicsi! :K :R
    Volt MSI GT73 szériás gépem is (GTX 10xx verzió) és Clevo (X170SM-G) jobb anyag minőségben is! Összeszerelés minősége is 10/10*
    Zsanérok is jó minőség és egyetlen rossz amit tudnék rá mondani, az a kijelző "hajlékony" ami azt jelenti, hogy ha nem középen hajtja fel az user, akkor az egy idő után káros is lehet a kijelzőre nézve. /felnyitott állapotban: 2 sarkát 2 különböző irányba elnyomva eléggé hajlékony... /

    Enyém annyira még nem is vészes, de láttam ennél sokkal hajlékonyabb / vékonyabb kijelzőt is.

    Telefonnal csináltam 2 GIF képet és ide nem lehet feltölteni és nincs meg a "GIF" funkciója... elégedjetek meg sima kép funkcióval... fogalmam nincs hova lehet gif képet fel tölteni és linkjét ki/be másolva itt pl. megosztani :U

    Egyszer láttam, mikor az user egy sokkal nagyobb hajlékonysággal rendelkező kijelzős laptopot az egyik saroknál fogva nyitott fel... Na ott majdnem szivroham kerülgetett. :D
    Ilyen esetben (inkább mindig!) a kijelző közepén kell felnyitni a laptop kijelzőt!
    Nálam ez alap...

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák