Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz inf3rno #62819 üzenetére

    Én a BSI -ből teljesen kiábrándultam... Nagyon sablonosak a versenyeik, évről-évre ugyanaz... a lényeg, hogy csengessen a kassza, lehetőség szerint egyre többet.

    Ezért is nem nagyon járok már versenyre, mert alsó hangon 20K elmegy nevezés+utazásra és akkor még nem is volt szállás, kaja, stb... Inkább elmegyek egy szegedi versenyre, aminek van valami jótékonysági célja vagy valami veretős váltóra Tomékkal ;] , de amúgy már semmi értelmét nem látom. Gyakorlatilag 3 verseny ára, kiadja egy jobb cipő árát, az időt meg le tudod mérni magamnak is, akkor mire fizessek? Az 1000+1. befutó éremre van a sponzor polóra, amit soha az életben nem fogok felvenni. :D

    Szóval most már inkább kinézek évi 2-3 versenyt ami valamiért szimpatikus, de nem erőltetem ezt a "versenyszezon van... muszáj egyfolytába menni" témát. Szegeden pl. minden versenynek van valami jótékonyági vonala, Maratonman-es versenyek is sokat fejlődtek, BSI meg mintha megragadt volna a 10 évvel ezelőtti színvonalon, csak az árak emelkedtek... :U

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák