Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz sipi700 #57946 üzenetére

    Endorphin nálam nagyon nem talált be, bár nekem a sorozatból csak a PRO van meg, de abszolút nem érzek semmit a "karbon életérzésből". Nincs semmiféle POPPP vagy ilyesmi, tök ugyanolyan cipőnek érzem mint bármi mást 30mm körüli stackel. Egyedül a speedroll ami tetszik benne, amit ugye a HOKA pl. rocker néven futtat, hogy fel van húzva a cipő orra ami segíti az árgördülést. Azt érzem az Endorphin PRO-nál is, hogy sokkal inkább előlábon futok mint mondjuk egy racing flatben (pl. Adios 5), de ennyi.

    A ZoomX-nél, akár a Vaporfly, akár az Invincible esetében nagyon érezni a visszarugást, hogy a beletolt energia egy részét visszadja. Ha tempósabban futok az Invincibleben, akkor megállás előtt ahogy lassítok, szabályosan érződik, hogy az utolsó lépések "pattognak" benne, pedig ez ugye csak sima ZoomX hab, nincs benne karbonlap. Jó lenne ha a Nike csinálna egy Endorphin szélességű, tehát a Vaporflynál kicsit stabilabb cipőt, ami ZoomX+karbonlapos edzőcipő, arra kíváncsi lennék.

    New Balancenak most ez a FuelCell anyaga egész ígéretes, RC Elite meg Rebel is jó cipők, remélem az ASICS-nek is sikerül kicsit megújulni ezzel a Metaspeed vonallal, mert ők és a Mizuno nagyon benne ragadtak a konzervatív világba. Minden évben reszelgettek kicsit a meglévő palettán, de semmi világmegváltó dolog nem történt. Ott van pl. a Kayano, amiben 2012-ben futni kezdtem és imádtam, hogy milyen kényelmes és most is van egy Kayanom, mert elvileg stabil cipő kellene :U , de kb. büntetés benne futni...

    Amit még nagyon várok, az jövő áprilisban a Saucony Tempus. Az Endorphin szériából kindulva PWRRUNPB lesz ennek is a talpa, de enyhén stabil cipő... hátha végre sikerül kihozni egy elfogadható áru, gyors és kényelmes stabil cipőt a pronáló lábúaknak. :D

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák