Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz Agony #57945 üzenetére

    Volt agyoncsillapított cipőm. Sokáig nem érdekelt milyen cipő van a lábamon, bementem a boltba, ami jó volt és kényelmes megvettem. Főleg Nike volt, nem a legdrágábbak. Egyik alkalommal próbáltam Asics cipőket és egy 50e Ft-os nagyon puha, kényelmes volt, meg 300+ g is. Valamiért soha nem ment benne túl jól az edzés, rendeltem is mellé egy Nike-t, versenyeken az volt rajtam. Kivéve egyik Zúzmarán, ahol beugrottam lebetegedő haver helyett, hogy 11 éves fiával fussak, 5 perces tempót tud, nekem laza. Mivel sár volt és Asics volt koszosabb, tempó sem lesz nagy, azt vettem fel. Versenyen gyerek előzgetett a tömegben, elfért emberek között, én meg mellettük a vizekbe lépkedve mentem utána, úgy megszívta magát vízzel az amúgy is nehéz cipő, lihegtem a gyerek mellett 5 percesben, olyan rossz volt a cipő miatt (táv 5 km volt :D) . Utána még tettem bele pár száz kilométert, de szerintem olyan 5-600 km-nél fűnyírós cipő lett belőle.
    Solereview oldalon nézem a teszteket (sajnos sok cipő nincs a listán), ott egész jól elemzik puhaságra és nézik mennyire responsive (erre nem tudok magyar szót), az alapján nem lehet mellélőni, bejön, amit ott írnak. Boston 9 pont nincs fenn, de 10-esnél kb. közepes értékeket kapott, nagyjából a 9 is ezt adja. Invicible mindkettő max. azért is tetszik ;) Endorphin-ok is jók ebből a szempontból. Nagyjából azóta vagyok rákattanva ezekre mióta futottam 100 m-t haverom Vaporfly 4% cipőjében (lehet nem ez a pontos neve, de 4% benne van). Boston rácáfolhat mindenre :D

Új hozzászólás Aktív témák