Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz taranis #43471 üzenetére

    Két éve vagyok velük, kezdetben Olival, most már Kristóffal (szerencsére). Nagyon sokat fejlődtem. Én ezt magamtól nem tudtam volna elérni szerintem.
    Nekem 148-153 az aktív részen a pulzus (Lt 176). Kezdetben nekem se volt gyorsító, csak nagyon minimális, de 2-3 hónap után már az akkor 4, mostmár 5 edzésből kettőben van. Vagyis a többiben is van de azok csak ilyen minimális pulzusemelés mellett 3-5 p max. Nekem pl, most van dombos edzés is, ahol 4-6x 30 mp 176on. Ezt 2x közte 5 perc pihi, és utána van még erre 2x 4 p 167, közte 2 p pihi. Akkor is megváltizik a struktúra, amikor jön a célverseny időpontja. Ha pl. fm, maraton a célversenyed, akkor egyre több a gyorsító.
    Ha nem bírod a monotonitást, akkor unalmas egy idő után. Viszont, sérülésem a 2 év alatt csak kisebb volt, az is az én hülyeségem miatt.

    Nekem most heti 60-70 kmben van kb. 20% gyorsítókkal. Szerintem ők arra készítenek fel, hogy bármit, stabilan lefuss. Ha ez neked nem elég, nem ők az embereid.

    dabgergo: időmérő egység dugókája. Azt dugod be az adott mérési ponton az időmérőbe.

Új hozzászólás Aktív témák