Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    Hát most valamejest megnyugodtam :) Az tényleg ciki amikor a sok majom üvöltetve hallgatja a tuctuccot a tömegközlekedésen... én nem tuctucot üvöltetek :)
    Csak péládul osztálykirándoláson, osztálytársnőm mp3as discmanje + a philips hangfalam kombóval hallgattuk a zenét, és az a discman -pedig nem volt márkás - egyáltralán nem recsegett.

    Nem, direkt néztem hogy mégis mi a külömbség az rc meg nem rc-s mx400ak között, azon kivül hogy az utóbbi drágább. Természetesen a médiás szakemberek nem tudtak és nem is nagyon igyekeztek engem felvilágositani hogy mejk fülhallgatóó a jobb (Ahh hát vegyél Philipset, vagy Sonyt vagy Thomsont, azok jók óhh köszi, sokat segitett! Ezekkel is csak több dolgozó van ott, hasznuk az nincs).
    Végül sehogyan sem sikerült megtudnom hogy az MX300 nál miért jobb illetve drágább az mx400.
    Akárhogyis, nagyon zavaró ez az 1 méter... Pedig marha tisztán kiad minden hangot.

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák