Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Bodz #72000 üzenetére

    Végre meg tudom fogalmazni mi is az ami nem stimmel teljesen. Elkezdtem kihagyni az Lake People-t a dologból és megoldódott a problémám fele. :DDD Maradjunk annyiban, hogy pont úgy emel ki az NFB-11.28-hoz képest, hogy szétszedi a zenét. Vannak effektek, hangszerek, amelyek annyira külön szólnak, hogy az már zavaró. Na most az az érdekes, hogy amikor kihagyom az erősítőt, akkor hirtelen egységet kap a zene. Ez egyébként a rosszabb minőségű felvételeknél nem volt gond, de amint kicsit feljebb kúszott a minőség / részletesség, abban a pillanatban egy nem kevert mixet hallgattam. Ez mondhatni okés most.
    Ami viszont várható volt az az, hogy a teste a zenéknek nem ezzel a DAC-al fog megjönni. Vannak mélyek, meg érezhető, hogy tudná a fejes, de nem erre van kihegyezve a lánc.
    Ezért volt alapvetően az a gondolat, hogy valami jóval melegebb, mélyben erősebb, de tudásban semmiképpen nem gyengébb megoldásra váltanám a dolgot itthon. Már csak azért is, mert jelenleg HD800 - Yamaha HPH-MT7 páros van aktívan használatban. Innen jött a gondolat, hogy átmennék a sötét oldalra (R2R-11), viszont nem feltétlenül AMP vonalon indulnék el (már csak azért sem, mert annyi hely változatlanul nem termett az asztalomon :D). :U A másik model (NFB-10.33) csak azért merült fel, mert van fent aprón.

    @(#72002) HUNNIA1920
    Akár. Köszi a javaslatot. :R
    De azért megvárom Bodz javaslatát.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák