Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Ixion77 #68045 üzenetére

    Nem a kapcsolás kerül sokba egy top készüléknél, hanem a kikísérletezett alkatrésztípusok. És egy egyszerű kapcsolás attól is szól úgy, ahogy. Melyik csőhöz milyen munkapont, milyen csatolókondi illik stb.

    Személy szerint: nos, eléggé változó. Pl. a Kmultiplier leírását elolvastam, megértettem a tervezési szempontokat és ennek alapján átalakítottam kicsit.
    A kompoziterősítőkről szintén szakcikkeket olvastam, pl. a stabilitási kritériumról; valamint több szabadalmat is mélységében megértettem. Néztem dizájnokat, szimuláltam, fórumokat olvastam, és párat építettem és hallgattam.
    Rengeteg munkám ment bele, kb. 1 évnyi szabadidőm.
    A Presentert mások ötletéből gyúrtam még az elején, de legalább 4 helyről származtak az ötletek, így azt is sajátomnak mondom. :)

    A fentiek marha jó marketingdumák is egyben, de tényleg ez a helyzet. A CMOY, FH3 és CKKIII kivételével nem másoltam mást.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák