Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    Sziasztok!

    Újfent tápos kérdés. A téma még mindig TC Impact Twin alternatív táp. Megrendeltem az általam korábban linkelt tápok közül az egyiket, 12V/2A-es kiépítést kérve belőle (ezek a paraméterek vannak az Impact Twin gyári külső tápjára is írva, ha jól gondolom, akkor legalább ilyen értékekkel rendlekezőt érdemes vennem is), azonban az eladó írt, hogy ehhez a konfigurációhoz ki kell cserélni a 15W-os transzformátort egy 25W-osra, ami viszont nem fér bele ebbe a házba, szóval ezt ajánlotta helyette a különbözet megtérírtése ellenében (így összesen 30k-ba fog kerülni). A felépítés szerintem teljesen ugyanaz (a linken a termék leírásánál található képek alapján (a default termékfotók nem töltődnek be rendesen)). Három kérdésem lenne. 1. Ezen két kimeneti csatlakozó van. Ha az egyiket használom csak akkor le fogja-e adni a teljes teljesítményt egy "ágon" (amennyiben egyáltalán megállapítható-e ez a képek alapján; erről nyilván az eladót is megkérdezem) ? 2. Találtam egy másik tápot is, ami viszont már 45k szállítással együtt. Ami furcsa, hogy paraméterei alapján kétszer akkora tranyú van benne, viszont a linkelt, hivatalos weblapon 12V/2A van megadva rá a kimenetére, az ebayen viszont ugyanez a cucc mindenféle kimeneti áramerősséggel szerepel (2-4,5A), ez hogy lehetséges? 3. És az utolsó egyben legfontosabb kérdés a szakikhoz: Érdemes lehet-e a képek alapján megállapítható/látható különbségek alapján ez utóbbit vennem, a felajánlott helyett? Elnézést a vergődésért, de ham ár majdnem annyi pénzt kiadok egy tápra, mint maga a DAC ára, akkor szeretném a lehető legjobb megoldást választani. Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák