Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz dgyuri0123 #41008 üzenetére

    Az DX 90-rõl azért többnyire jók a kritikák. A firmware részével semmi bajom. Régebben voltak benne bugok, de már nem csinál hülyeségeket. És ez egzakt, objektív, nem olyan, mint egy meghallgatás. De tény, hogy mint asztali, vagyis otthoni DAC részemről kiesett, ilyen célra értéktelen számomra. Csalódás. Most oda jutottam, hogy folytatom a meghallgatását, mint erősítőre kötött lejátszóét, aztán meg csak őt magát fogom hallgatni. Tény, hogy eddig soha semmivel nem hasonlítottan össze. Megvettem, és használtam arra, amire való. Vagyis utcán, utazás közben hallgattam. És elégedett voltam/vagyok vele. Ez most sajnos változhat. Ráérek, és ma a végére járok. Ez az utóbbi meghallgatás értelműen csalódást okozott, és sajnos nem tévedtem. Annyira egyértelmű volt, hogy talán egy hallókészüléket használó embernek is nyilvánvaló lenne. Most szépen felmásolom a megfelelő zenéket kártyára, aztán fülelek. Nagyon remélem, hogy nem jön újabb csalódás. Sajnos csak az asztali rendszeremmel tudom össze hasonlítani, és félő, hogy nincsenek egy súlycsoportban. Ha itt is veszteni fog, nem tudom, hogy mi a fenét csináljak. Az biztos, hogy zavarni fog a tudat, hogy rossz. Kidobni nem fogom. Vagy túl tudok rajta lépni, és hallgatom tovább a hibáival együtt, vagy kényszert fogok érezni, hogy feljebb lépjek. Egyik megoldás sem tetszik. Rossz minőségben nem szeretnék zenét hallgatni, de egy utcai cuccra sem szívesen áldoznék ennél többet anyagilag. Na, meglátjuk, hamarosan ugrik a majom a vízbe.

Új hozzászólás Aktív témák