Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz #92251648 #4032 üzenetére

    És egy HD600-ashoz mi ajánlható? Bár, tegnap contaxg kollega írását olvasva megfordult a fejemben, hogy a fejest kell majd idővel cserélnem, annyira lehúzta, úgy fájt. :O :D De, tényleg annyira csal a HD600-as, mint ahogy contaxg írta, vagy csak a Beyer T1-hez képest annyira érezhető ez? Jól meg is zavarta a nyugalmam az a hsz-e, eddig nagyjából megelégedtem a mostani "rendszeremmel"(Essence St+a fejes, nem bonyolítottam túl :DDD ), csak egy fejes erősítőt szerettem volna majd, ha kicsit gyűlik egy kis pénz rá. A HD600-as után hova lehetne továbblépni "ésszerű" határokon belül, 100k környékén? De, ha vissza sikerülne jutnom a HD600-as megelégedettségi szintemre, nyugalmi állapotba, akkor milyen erősítő ajánlott az Essence mellé vagy esetleg jobb lenne cseréni az Essence-t is? Bár ezt a döntést nehezen hoznám meg, mert nem könnyen tudnék szerintem túladni rajta, addig meg nem vennék más dac-ot.

    Nem csak kizárólag fapaci-tól várok észrevételeket természetesen. :)

    Köszönöm megtisztelő figyelmeteket, ezennel ismét visszahúzódok a passzivitásba. :B :D

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák