Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz Degeczi #34 üzenetére

    igen, a kuldozgetes bizony borsot tor az ember orra ala :( ez talan a legnagyobb hatranya az ebaynek.

    viszont szerintem nincs bizonyitgatas.
    az ebaynek, illetve a paypal-nek nincs kapacitasa biraskodni, itelkezni a heti tobbszaz, vagy akar tobb ezer refound felett. egyszeruen kuldik vissza a penzt. ez egy olyan beka amit ugytunik a legtobb elado kenytelen lenyelni. kifog egy hulye vasarlot, ez van, utalja vissza a penzt, es mosolyog hozza. mostmar negativot sem adhat tobbe az elado a vasarlonak. ha fizettel mint vasarlo, csak pozitivat kaphatsz.

    az ebay chatboard-jarol es helpdesk-jeirol beszelek. ott nem az van mint a legtobb normalis helyen, hogy lecsapjak a kezed, ha megnyitod a 20ezredik "help, I got negative"(ide tetszolegesen behelyettesitheto barmi) topikot. nem. kapsz egy tiszta valaszt/segitseget, egy vagy tobb, szerintem ezert penzt kapo 0 feedbackes acc.-oktol, akik mogott elofordul hogy 1000+os eladasi hatter van, csak mas neven vannak bejelentkezve.

    nade azert en sem akarom annyira dicserni az ebay-t. hallani kemeny hoaxokrol meg hekkelesekrol is.
    nem kell 10-15 postos emberkektol vasarolni draga cuccot.
    bar azt hiszem a paypal mar nem 500 fontig bizotsit, es nem csak valami 50fb es 98% folotti eladoknal, hanem mindenkinek, akarmennyi osszegig.
    de ennek nem neztem annyira utanna, csak futolag olvastam az eladasi oldalak aljan.

    ja egyebkent ha nemet ebayrol vasarolsz akkor nem olyan draga a postakoltseg.
    sok angol onlinebolt is ujraszervezi a postazast az euhoz ujonnan csatlakozott orszagokba.
    remelhetoleg ez a dolog minel hamarabb rendezodik :)

Új hozzászólás Aktív témák