Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nemrég rászántam magam, hogy szépen lassan összeszedjek egy lejátszási láncot.
    A napokban megérkezett az első eleme, az XMOSom. Próbálgattam az itt, a fórumon ajánlott driverekkel ([1], [2], [hivatalos], [ez nem elérhető]), de furcsán viselkedik. Mind a fejes, mind a vonal kimeneten magasabb (frekvenciájú) hangon adja ki a ráküldött hangokat, zenéket. Gondolom, ez nem normális. Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni? Küldjem vissza, vagy valamit még próbálja ki?

    Érdekesség:
    Nem tudom, hogy ki lett-e fejtve jobban, csak a keresgélésem során akadtam rá, hogy páran említették régebben azt, hogy az xmos alkalmas lehet dsd-re. Ehhez találtam egy drivert, ami elvileg támogatja ezt. Nem próbáltam ki, tehát csak felvetettem, hogy hátha valaki, akit érdekel és jobban benne van a témában, az tudja használni... vagy nem. :)

    [ Szerkesztve ]

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák