Új hozzászólás Aktív témák

  • Palika71

    őstag

    válasz schawo #27968 üzenetére

    Audio-Technica ATH-WM55 - Nem nyújt jelentős előnyt a gyárival szemben.

    Audio-Technica ATH-WS55 - Sokkal jobb, túlzó mély-kiemelés, disco és rock fekszik neki. Jazz, klasszikus nem fekszik.

    Audio-Technica ATH-M50 jubileum - Itt már a nagyzenekarnál is futkos a hideg, hangszeres zenék OK, mosolyt csal az arcra. Sajnos ez is mély-túlzó. Szeretem azt hallani, amit a hangmérnök kitalált. Érdekes, hogy ez az AT-nál a studio kategória, holott pont azt gondolnám, hogy a studiokban nincs helye az ilyen túlzásoknak.

    Audio-Technica ATH-AD900X - Döbbenet. Tök lineáris, részletező, levegős hangzás, kényelmes, igényes. Sajnos pont olyan jó, mint amilyen drága. Órákon keresztül hallgattam az iTunes Store-ben a zenék bemutatóit. Az iPad talán egy kicsit szebben zenélt mint a telefon, de már nagyon rég nem volt ilyen élményben részem.

    Célom volt egy hangsugárzós (CD+erősítő) hifi rendszer összehozása, de a tegnapi élményekből kifolyólag dobtam a CD lejátszós megoldást. Illetve, már azon is tépelődök, hogy hagyni kéne az egészet, mert egy bika fejessel, és DAC-al, töredék áron jutok audiofil élményhez. :F

    Ha minden igaz, kapok egy A900X-et, és egy A700X-et, amik zárt rendszerűek. Rájöttem, hogy jobb kizárni a külvilágot (családot) otthon, ha zenét akarok hallgatni

    Mindenki a maga szintjén nyomorog!

Új hozzászólás Aktív témák