Új hozzászólás Aktív témák

  • matyi94

    senior tag

    válasz Ribi #26923 üzenetére

    En azert olvasom a forumot, mert kivancsi vagyok masok velemenyere is. Ahogy bkercso is irta, kialakult bennem is nagyjabol, hogy kinek milyen az izlese. Ez alapjan veszem szamitasba a velemenyet. Egytol-egyig mindenki velemenyet tiszteletben tartom, viszont az elobbi faktort azert csak belekalkulalom. Nyilvan nem vagyok tevedhetetlen, epp ellenkezoleg, boven van meg mit tanulnom, ezert jarom egyetemre es ezert olvasok forumot. Total nem szerettem volna szemelyeskedni, hanem elvi oldalrol kozelittettem meg a szemelyes tureshatar problemajat. Ha a gyakorlati oldalat nezzuk tenyleg lehet, hogy nincs igazam. (Ugy latom, szerintetek sincs.) Ezert is fejeztem be ezt a temat. Ha valakit zavarja a kabel, akkor pakoljon bele mindent egy dobozba vagy hajtsa akkurol. Viszont nem hinnem, hogy azon a szinten, amelyiken a legtobbunk cucca van, pont ez lenne a szuk keresztmetszet, de mindenkinek megvannak a sajat aprosagai, amiket tenyleg nehez levetkozni es egy kozossegben ez a tobbiek szerint lehet akarmekkora hulyeseg is ha ot nem zavarja. Igy van ez velem, veled, edesapaddal es az en edesapammal is. Szerintem pont ezek a dolgok azok, amik hasznossa es informativva tesznek egy forumot.

    Tenyleg befejeztem a temat, ha akarod, privatban folytathatjuk, mert nekem tenyleg fontos mindenki velemenye!

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák