Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz bkercso #24973 üzenetére

    Nem vagyok megkeseredve. Gondold magad a helyembe. Ajánlasz nekem 20k-ért egy ilyen dobozt, miközben 16,5k-ért vehet bárki egy ilyen végerősítőt, ami 5,25-ös helyre beépíthető a PC-be, ami nem kicsit praktikus, de magában is jól néz ki és nem csak egy doboz. Simán lehet, hogy az eredeti nyák meghagyásával is belefér a fejhallgató erősítőd, ergó árulhatnád úgy, hogy fejhallgató erősítő és még végerősítő is egyben ráadásul Yamaha végfokkal, ami nem hangzik szarul, de ha kiveszed belőle a Yamaha IC-s végfokot és csak a saját nyákod teszed bele még akkor sem volt 20k-ba a doboz és mindez műszerrel meg csicsával együtt. Persze hogy nekiállok hisztizni... ki nem utálja, ha hülyének nézik? Elkezdek hisztizni, erre kapom az oltást az anyagárról, miközben mondom, hogy nem biztos hogy kell a szálcsiszolt alu, lehet elég megfújni egy kis metálfestékkel. Amit linkeltem az sem alu valszeg, de bakker naés? Jól néz ki, nem ordít róla, hogy házi és nem volt drága a dobozolás. Még úgy is olcsóbb doboz, ha késztermékként kibelezed, ergó kerülhet a doboza kb. 5k-ba legdurvább esetben műszerestűl.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák