Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz madgie #889 üzenetére

    Mivel a tulaj nehezményezte a vakus képeket, megnéztük miket tehetünk, egyébként nem foglalkoztam volna ezzel. Elsőre mutatom, tessék, S mód 1/25. Hümm, pedig ez működni szokott mindenütt...
    IAuto és P/A/S módban is vagy iso100, vagy iso 160as érzékenységet választ a gép, illetve a tulaj szerint mindig hideg lesz a fehéregyensúly (van vaku wb mód, és azzal korrektebb lesz a wb mint auton).

    Nálam is két hét alatt soha, mondom soha nem állított be 160as isonál magasabbat (3,5-8as rekesz tartományig néztük), ha szerinted ez nagyon jó, hát legyen, az általad leírt szempontokon jó sokáig törpölhet hogy 100 vagy 160 legyen a végén ;] . Megjegyzem a G3 már nem ilyen. Fw verziót egyiknél sem tudom, ha számítana, te jóval többet próbáltál sztem a pana vonalból.

    Lényeg: Az is élhető, és mindegyiknél vannak sajátosságok, hát, annak is. Fentebb azt írtam le hogy picit szőrösebb szívvel emlékeztem vissza rá, mint amennyire abszolútban jó/rossz, mert akkor épp azok a dolgok eléggé szíven ütöttek. A bridge/dslr-el készült hármas összehasonlító eredményei ettől nem változnak, csak mondjuk inkább úgy, hogy jobban értékelem már az erősségeit mint korábban, amik akkor magától értetődőnek tűntek - pl a fókusz sebessége, kereső mérete, manuálozás :). (Érdekes mód a belenagyításnál kevésbé zajosodik mint a többi rendszer amit próbáltam.)

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák