Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Gondwana #824 üzenetére

    Nagyjából helyes, bár nem nagy feladványt. Arra én is relatív hamar rájöttem, hogy eleinte az X10es elpicsázta kevés fénynél az X-E1-et - mindez azért volt mert a tamronon hozzászoktam a fix fényhez. Ha 27-28mm-is, 3,2es rekesszel kerestem, akkor már teljesen jónak nevezhető kevés fénynél is. Így lehetett az is, hogy lagzin kevés fény volt és folyamatos mozgás, mégis teljesen jól teljesített a fókuszrendszer (első nap be voltam tojva hogy ezzel nem fogok lagzik fényképezni). Nem utolsó sorban a gyenge af fény is akkor tud érvényesülni ha közelebb vagyok a témához. [Ezt nem tudom egyébként felfogni hogy 2012ben hogy rakhatott ilyet bele a Fuji.]
    Hogy közepes/átlagos értékeket mutassak, 35-40mm körül készült f/3,6on az af videó.

    Amúgy én értettem Tayrolt :)

    Másik topikban uwa üvegekről beszéltünk, azt néztem amcsiknál bő 60.000Ft egy Samyang 8mm X bajonettel... jár valakinek az ismerőse arra karácsonykor? Ehh, mondjuk a 10esnek, és 14esnek sokkal értelmesebb képe van...

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák