Új hozzászólás Aktív témák

  • TayRol

    veterán

    No, másfél nap tapasztalata gyorsan:
    Az elején a feketeleves: a 20-as Panához képest érezhetően lassabb AF, teljesen auto módban néha hibázik (a fókuszmező nagyságát növelve csökken a hibaarány), ám az arcfelismerő és a kézi fókuszpont esetén 99%-os. GX1+20/1.7 gyorsabb, mint ez kitobival, más m43-as üveggel sajnos nem tudtam összehasonlítani. Ezt lámpafénynél néztem, természetes napfénynél már javul a sebesség de még mindig lassabb.

    Ám ha ezzel együtt tudsz élni akkor:

    Szuper jpegek (pl. egy gyerek, egy macska - előbbi gyorsan-reptében fotózva) Oda-vissza vagyok értük. Kitobi nagyon jó építési minőségű, és gyenge fényerőhöz képest rendben van az IQ. Keresek esti, beltéri képet is, 6400-ig teljesen használható. (iso 6400, iso 5000). A képek témájáért sorry, otthon voltunk és sajna nem valami érdekes helyen.:)

    A váz kicsit műanyagabb, mint a GX1, de sokkal rosszabbat vártam a külföldi tesztek alapján.
    Lehetne több programozható gomb, az LCD-nél kevés fénynél leesik az fps és nem folyamatos, a raw-ok mérete nagy (25-26 mega), nincs vízszintező, videót nem néztem de nem is érdekel.
    Kb. ennyi, biztosan eszembe jut még pár dolog.

    Kíváncsi vagyok a teljesítményére valami fényerős üveggel is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák