Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz jjeahh #632 üzenetére

    Hát, jah. De a csajok ránéznek pár dologra, és az mondják nagy, nem kell.

    Nem tudom más hogy van vele, a kicsivel is szeretek fényképezni, de a nagyvassal imádok, naponta gondolkozok hogy mit lehetne fotózni, és elszomorodok hanem jut eszembe semmi. Jó, a nagyvas kifejezés inkáb a fed-emre illene :DDD

    Ahogy Freddy mondja, nálunk is sokszor jön olyan helyre az X10, ahova a nagyobbak/rendes gép nem. Csak egyben bedobjuk a táskába, és kész.

    FEDman, a gyertyás videón lehet hallani a 35öst, de ott a fentiek miatt nagyon csalóka.
    Láttam, csak kell vmi fogás rá, az opciós grip musthave. Nálam 'szappan alakú' az, amin nincs fogást segítő kitüremkedés, markolat. Javítottam még poszt előtt, hogy a 12-32 végre egy korrekt méretű zoom rá, de ez az első/nulladik fecske még, idáig ilyen (kicsi) nem volt, PZ meg más tészta.
    Szóval nem rossz, markolattal még jó is lehet. Más kérdés, hogy 95%ban kitobival fogják használni, akkor meg egy X20 ellenében... átlagusernél nem nyer a kisebb zoom miatt, amatőröknél meg az EVF/OVF hiánya maitt. Bár, divat a cserélhető obi, így azok, és akiknek külsőre tetszik, inkább a panát veszik. Mint érdekesség kipróbálnám, de kukucska nélkül... X-M2 tesztpéldánya se kéne :).

    jjeahh +1. Sőt, sok helyen savazzák a milceket, és átlag usernek belépő tükröst ajánlanak helyette. :(
    Amatőr verseny fotós haverom kezébe adtam a Fujit, visszanyújtja hogy a filmesekhez nem ért :) .

    szerk: Ehhez hasonlóan néz ki, de nem találok jó képet X10ről a szép sötétbarna full tokkal, FUJIFILM nyomattal...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák