Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #497 üzenetére

    Igen, odaát nemrég beszéltük hogy rawban problémás lehet összehasonlítani, ami az X-Transos gépekre még amúgy is jellemző, sajna nem ott tartanak még a raw konverterek a fujikkal ahol kellene. Pl kedvenc képszerkesztőm még sehogy sem kezeli :(.
    Más kérdés hogy éjszakai képeket csináltunk hétvégén a városban, rawban (is) fényképeztem, viszont nem éreztem késztetést bárminemű módosításra a jpgeket nézegetve...

    Érdemi jobb összehasonlítást nem tudok/látok, ha van egyéb ötletetek szívesen veszem. Néztem a raw képeket is hogy linkelem azt, de 'analóg' a jpegekkel, ezért kihagytam, inkább többféle témát/részt választottam a lentebbi képhez.
    Páran/jónéhányan még úgy kezelik a milceket hogy aranyos kis játék izék, amivel még a gyereked se tudod lefényképezni. Szerintem azért érdemes pár pillantást vetni, mert mind az X, mind a NEX rendszer versenyképes - nem beszélve sok mft-ről, de azokat kevésbé ismerem.

    És még egy ollózás ami kimaradt az előző körből:

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák