Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz arn #3769 üzenetére

    Hát, ha most lelkisebb júzer lennék, és nem ismernélek, már vinném is vissza a gépet :)) .

    Persze, igazad van mindenben, nem volt racionális választás. Az em10 lett volna az, de még az ep5 is (pedig abban is van egy adag észérvek nélküli szimpátia). Az is nyilvánvaló, hogy a maximumot a gépből fixekkel fogom tudni kihozni, és ha marad a gép, akkor jön is egy 35.

    A vásárlásban benne volt, hogy nem volt fujim, és mindig szerettem volna. Bejöttek, ennyi, mindig ezeket tapogattam az MM-ben. Megtehettem, hogy megvegyem, megvettem (ez persze nagyképűen hangzik, de nyilvánvalóan szerepet játszott, hogy anyagilag belefért, azzal együtt, hogy tudom, jöhet még 1-2 obi is). Nincs érzelmi kötődés, használom meglátom, ennyi. Aztán úgy járok, mint az a hozzám hasonlóan öreg és dagadt kollégám, akinek ellopták a BMW-jét, és a casco pénzből vett egy mx5-öt. Használta két hétig, majd jó nagy bukóval eladta, és vett egy Mondeo-t :DDD .

    Parci: igazad van :K . X20-ból ezüstöt vettem, a feleségem ezt választotta, de abból szebb a fekete. Xe2 esetében nekem az ezüst jobban bejött.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák