Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    ezert nem fogtok kedvelni:)
    mivel meg mindig izgat az x100s igy ujra elmentem megnezni. de most volt benne aksi es ki is tudtam probalni. iszonyat csalodas volt. az af brutalisan lassu, nagyon. vadaszik elore hatra, nehezen all be. de amikor meg boven van feny es telleg csak oda kell huznia akkor is sokaig teker, ha meg kevesebb es netan kozeli targy akkor aztan maszkal derekasan. elegge meglepodtem ezen hogy ennyi loveert egy 2013-as gep ezt hozza (akkor milyen lehet a meg jobban szidott x100?). a sigmaim amiket mar a megjelenesukkor szidtak (kb 4-5 eve) hogy milyen lassu stb, hat kb azokkal van egy szinten.
    az ergonomia a masik. igaz nagy a kezem, de azert eleg jol elboldogulok apro gepekkel is (pl olympus xa, vagy rc) hat nagyon kinlodos. gyak ha a fokusz tekerem, (amit eleve kacska kezzel kell a rekeszgyuru miatt), akkor tutter, hogy elforditom vele azt is. ha meg a rekeszt akarom akkor meg eltekeredik a fokusz. nagyon kozel van a ketto, raadasul a rekesz a fuleivel ralog a fokuszra, es a keresobe nezve kozben vakon tekerve a gyuruket nagyon szerencsetlen. van fuji tavmeros filmes gepem, ami persze nagyobb de azt valahogy jobban eltalaltak. ezen most meglepodtem. asszem telleg varni kell meg, mert ez nem nekem lett kitalalva barmilyen szimpin is nez ki. :R

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák