Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz Freddy76 #238 üzenetére

    Kicsit elszomorítasz. Időről időre rám tör késztetés, hogy beszerezzek magamnak egy X100-ast, de aztán végül valahogy eddig mindig sikerült lebeszélnem magam erről. Leginkább az AF teljesítménytől tartok. A Pana G3 + 20/1,7 se egy feltétlen sebességbajnok párosítás, viszont nagyon stabilan teszi a dolgát, kevés fényben is nagyon határozottan keresgélés nélkül áll rá a témára és emiatt aztán mégis nagyon kellemes vele az élet.
    Ennek megfelelően szerintem egy kicsit lassabb működéssel még meg tudnék barátkozni az X100 esetében, de ez a kevés fényben mutatott határozatlanság nem csak a Fuji AF-ét, de engem is totál elbizonytalanít. :)
    Ami a lassú kártyaírást illeti az pontosan miben nyilvánul meg? Például Raw + Jpeg mellett egy kattintás után attól hogy elkezdi írni a fájlokat attól még közben én tudok lőni egyből egy másikat? Ezzel még együtt tudnék élni. Vagy míg ír addig lefagy a gép és addig nem enged újabb képeket lőni?

    Ehh, fenébe ezekkel a bosszantó apróságokkal, mert amúgy az X100 meg pont olyan mintha direkt nekem tervezték volna. :D

Új hozzászólás Aktív témák