Új hozzászólás Aktív témák

  • fundaluk

    tag

    Vigyázzatok az Eglobalos rendelésekre. Az Egloballal magával nincs baj de DPD-vel küldik és nekem most a budapesti depóban eltűnt a 240 eurós Samyang 12-es obim. Egy hónapos várakozás után kaptam ma emailt a DPD-től hogy most már biztos hogy nem lesz meg. A csomagolás megsemmisítéséről kaptam egy hivatalos jegyzőkönyvet. A Paypalnál beindítottam már a pénz visszaszerzést közvetlenül az Eglobaltól, remélem nem lesz gond és nem a DPD-től kell kártérítést igényelnem. Mintha az Eglobal olyat írna az oldalán hogy a futárcég által okozott károkért ő nem felel a "Free Economy Express Shipping" esetén, csak akkor ha a 2%-os felárral járó "Insured Economy Express Shipping "-t választod. És még akkor is mindenféle feltételek vannak hogy hány napon belül kell jelezni meg ilyesmi. A DPD-nél meg azt hiszem csak 520 EUR a maximális kártérítés. Valahogy nekem most ilyen vagy olyan módon csak visszakerül a pénzem (remélem legalábbis) de ha nagy értékű obit vagy gépet vesztek válasszátok inkább a biztosított szállítást.

Új hozzászólás Aktív témák