Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    Hali mindenki!

    SOS nézzétek meg légyszi a linkelt könyvtárban lévő képeket. Nem a tartalom, a felbontás és minőség a lényeg. Valami nekem nagyon nem okés.
    A képeket állványról fix beállításokkal vakuval csináltam. Pontosabban ezek képpárok, a 16-50-es objektívvel és mellé a 18/2 35/2 és az 55-200-as objektívvel. A névből kiderül, melyik melyik. A gépen fixen ISO 400 1/60 és f8 a vázon a zajszűrés -2 minden más érték 0 illetve a szín beállítás pedig provia. A fényt az i40-es vaku adta a vázon, TTL módban korrekció nélkül.
    Mi a gond, hogy ennyire mosottak a képek? Néztem ACDSee-vel (legújabb) LR-el (legfrissebb) de az eredmény nekem nagyon nem tetszik. Vagy csak képzelődök, és a 16-50-es mos ennyire?

    Itt vannak a RAF fájlok, itt pedig a vázból kiesett jpeg-ek. Igazából a jpeg-ek miatt kaptam fel a vizet.

    Ezek csak a ma esti próba képek, mert a 2 karácsonyi napot a 16-50-es obival és a vakuval fotóztam végig, és nem vagyok büszke a végeredményre, nagyon nem :( :( ezért csináltam ma este a próba képeket, hogy hol a bibi. A kis műanyaggal van a gond, vagy én várok el túl sokat, vagy béna vagyok még a géphez.

Új hozzászólás Aktív témák