Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz t1 #4969 üzenetére

    Amit itt találsz az egy sportoló/testépítő számára lett kitalálva, de szerintem nem árthat elolvasnod.

    Amúgy már írtuk párszor (neked is, és amúgy is a topicban). Reggelire ehetsz tojásfehérje rántottát, túrót, pufi rizst ,vagy zabpelyhet, Plus-ban van Morning Sun, 500g kerül 150ft-ba, nem drága, ebből reggelire mehet, hát esetedben nem tudnám megtippelni, legyen 100g, majd a többiek kijavítanak. Mehet rá tej, vagy vízben megfőzöd zabkásának. Ez egy kaja, van még mondjul 5. Ebből amik esetig vannak (tehát pl 16ig) sima párolt rizs vagy héjában főtt krumpli, hozzá csirke-/pulykamell/hal. Simán megveszed hentesnél, kis olajban lepirítod (tesflonnnál nem igazán kell), majd felöntöd vízzel és megpárolod. Ha puha és belül fehér a hús akkor kész (de otthon biztos segítenek az ilyen apróságokban). Ha hal konzerv akkor a zolajat mosd le róla. Este (~18 után) már ne egyél rizst/pufirizst vagy krumplit mivel ezekben van szénhidrát, amire este már nincs szükséged, marad a hús, soványtúró, zöldségek, esetleg kevés gyümölcs. Főzési problémák: egyerű, magadnak főzöl. Zabpelyhet írtam, 1kg rizs 150ft körül, zöldség csak van otthon, a hus drága igazából, viszont ha azt nézed a felvágott sem olcsó, vaj kilőve, és rengeteg egyéb kaját elhagysz, így összességében nézve talán nem is olyan költséges. Mennyiségeket nem igazán tudnám belőni, nem tudom fél kg cs.mell mennyire megfelelő, majd a többiek eldöntik.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák