Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dark Archon #8 üzenetére

    "aztán a feketeleves: [...] set-top box [...] De akar a fene még egy távirányítóval vacakolni"

    Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem ez az IPTV velejárója, a vevőegység Ethernet csatlakozón kapja az adatot. Az más, ha mezei digitális kábel TV-d van és csak bedugod a kártyát a TV-be és a kábelt is rögtön TV-be dugod be. Nekem eddig UPC-vel ez simán működött.

    Most költöztem át másik kerületbe, az itteni lakásban Telekom van (VDSL, IPTV), ez a set-top-box már nem olyan, mint az eddigi sima digitális kábelt TV-s.

    BTW azért megértelek, tökre megörültem mikor megláttam a Flip reklámját, mert a mostani Telekom VDSL-t kukáznám (rettenetesen ingadozik a ping), de akkor a Flip-re váltva adnék egy pofont a szarnak, mert igazából nem változna semmi. Külön poén, hogy a címemre keresve sem a Telekom, sem a Flip oldala szerint nem elérhető nálam semmilyen szolgáltatás, holott ezeket a sorokat is Telekom netet használva írom.

    A UPC elvileg elérhető itt, ha a lakás tulajdonosa belemegy, megpróbálok egy cserét. Az elmúlt 5 évben nem volt velük bajom és talán rendes kábelnetet kapnék.

Új hozzászólás Aktív témák