Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz LLKobe #952 üzenetére

    W8 esetén a StartOverride kulcsot kell törölni pluszban W7-hez képest. Ha ezt követően a BIOS-ban átállítod AHCI-re a portokat(SATA Combined Mode is legyen disabled), akkor a bootsorrendet is átállíthatja automatikusan az alaplap, ergo ellenőrizd, hogy valóban az SSD van-e a bootsorrend elején és ha nem, akkor tedd oda.

    Nem tudom hol írták ezt a Boot Manager missing hibát, de ilyennel, ahci üzemmód váltás kapcsán még soha nem találkoztam. (Ezt akkor írja ki a rendszer, ha nem lehet rendszert indítani a kiválasztott meghajtóról)

    Szóval ha amúgy sincs vesztenivalód, akkor csináld meg nyugodtan, amit írtam, ne pedig azért ne csináld meg, mert valahol, valaki azt írta.

    UI: Az SSD-t meg a legkisebb sorszámú SATA portra kösd, mert a korábbi képed alapján nem ott van.
    (Ez is megváltoztatja a boot sorrendet, szóval azt mindenképp ellenőrizni kell)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák