Új hozzászólás Aktív témák

  • ChPessimist

    csendes tag

    válasz Mirage #13 üzenetére

    Ebben nem értünk egyet, tartom magam ahhoz, hogy a magyarok kimagaslóan kevesen beszélnek angolul. (csak hogy a legnépszerűbb nyelv mellett maradjunk)

    Semmi köze a többi játéknak a Final Fantasy előadásmódjához.
    Míg WoW-ban és a legtöbb népszerű játékban egy kis textbox-ban rákattintasz, hogy "accept" és már el is van fogadva quest, itt FF-ban, azért eléggé "rád van erőltetve" hogy igenis olvasd el, hogy miért veszed fel a küldetést és ha végeztél, olvasd el, hogy mi lett a hatása, mi történt, hogy végeztél a küldetéssel.
    Néhol azért valljuk be hogy több percen keresztül megy a szöveg és egyszerűen skippelni sem lehet, hanem végig kell nyomni... ami nem lesz kedvence egy olyan embernek amiből egy szót sem ért.
    Ezalatt WoW-ban pl. quest felvesz -> megölsz 5 skorpiót -> quest kész. :D

    Mellesleg nem tudom, jártál-e népszerű Steam játékok review oldalain. Sajnos nekem egy időben magyar nyelvű volt a Steam és ezért alapértelmezetten a magyar értékeléseket dobálta be. Na ott ahány "magyar nyelv miért nincs benne?" kommentet láttam...
    De ugyanez van Android és iPhone store-okban is pl.

    Persze nem mind a 16 év volt elvesztegetett. De az utóbbi időben már csak azért játszottam, mert amennyi ritka, unique mount/title/cucc megvolt, sajnáltam otthagyni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák