Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    válasz ChPessimist #9 üzenetére

    Azért ha ez igaz lenne, hogy a nyelv tartja vissza az embereket akkor nem sok játékkal játszanának a magyar playerek…
    Van angol, francia és német is, ezek azért olyanok amiket a legtöbb magyar diák tanul valamennyit.
    Mondjuk a spanyolt hiányolom a sorból, egyszer régen volt rá egy halvány ígéret de azóta se volt többször szó róla. Igény lenne rá pedig.

    Sokkal inkább a havidíj, és kisebb részben a japános, animés hatás az ami taszítja a hazai playereket, szerintem.
    De például a franciák esetében pont hogy az animés stílusjegyek miatt vonzóbb az ffxiv.

    Arra a sok időre én nem tekintenék elvesztegetettként, akkor jó volt a játék és ezt kiélvezted… mostanra eljárt felette az idő, tudni kell továbblépni.
    Én most a hónap eleji sub vásárral tartok 1500 subbolt napnál ffxiv-ben, ennyi idő után is élvezem, de egyszer biztosan elfog jönni az az idő amikor továbblépek, és az is biztos hogy a szép emlékeket fogom magammal vinni, nem a rosszakat, hiszen azért az évek alatt ebben is volt jó néhány kevésbé népszerű, jó dolog.

Új hozzászólás Aktív témák