Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #164804 üzenetére

    én szeretem, ha egy film meg tud lepni... általában ezek maradnak meg az emlékezetemben, nem pedig ha ugyanazt a sztorit látom a 28. körítéssel :K

    2 hete fodrásznál voltam, utálok járni, de most kivételesen normálisabban telt (ez a kb 15 megerőltető perc :D ) ...ez egy igen kicsi fodrászat 2 székkel és a másikban egy 45-50 körüli fickó ült, akivel és a fodrásznőkkel filmekre terelődött a téma... azonnal lejött, hogy nagy Nolan fan és beajánlotta a Following-ot, amit még nem láttam... azóta megnéztem és tényleg baromi jó ez a film: érezhető azért, hogy kb mire akar kifutni, de ennek ellenére zseniális :K gyorsan átfutottunk még pár témát: pl alient, predatort és az egykaptafa marvel filmek utálatát részéről... :DDD

    utóbbi filmek meglepő filmjei közül nálam a the hunt maradt meg :K fel lehetett volna azt is építeni egy gagyi hunger games klónnak, ezzel szemben görbe tükröt rak neki, ami nem megy át paródiába...

    tegnap aranyos filmet néztünk: Jerry and Marge Go Large

    rövid sztori: a főszereplő (Bryan Cranston a filmben) nyugdíjazása után kimatekozott egy "rést" valami helyi lottóban és a feleségével (Annette Bening) ezt kihasználva kb 10 éven át szétnyerte magát és fellendítette a kisvárosát :DDD valami 26millió dollár körül hoztak össze úgy, hogy 1000$ körüli saját tőkével próbálkozott először, amit emelt egyre jobban... megtörtént esemény alapján :) (ezért nem is teszem spoilerbe)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák