Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz spiky03 #102658 üzenetére

    szeretem king-et nagyon, de eddig az kimaradt tőle... minden könyvénél azt érzem, hogy simán lehetne belőle egy kiváló film, viszont az adaptációk közül eddig kevés sikerült említésre méltóan... valahogy elsiklanak lényeges dolgok felett, kulcsfontosságú pontokon változtatnak, stb... king igazából könyvben az igazi :K kíváncsi vagyok erre az új adaptációra és tervben van, hogy előtte a régit is beszerzem, csak sajnos kevés időm van olvasni... 3hét múlva megyünk nyaralni és már régóta a polcon van a 11/22/63, amit nem bírtam eddig befejezni... peca közben az az egyik terv, viszont kellene mellé az is :) csak hát dupla kötet mindkettő... (11/22/63-at azért akarom előbbre tenni, mert elkezdtem, érdekes volt, csak nem bírtam folytatni és a sorozat is jó lehet belőle... könyv után az is egy terv...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák