Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    Már egy ideje töprengem, megnyissam-e ezt a témát. Végül megnyitottam. Többször gondban voltam, ha valami filmről akartam írni, mert például egy éppen csak bejelentett filmet nem írhatok se a Kedvenc filmekbe ([link]), se az Életem legrosszabb filmjébe ([link]). De a két topik se a címének megfelelően működik, mivel boldog-boldogtalan beír mindent, pedig az életemnek csak egyetlen legrosszabb filmje van, és szerintem ezzel más is így van. Legyen ez az a topik, ahol értelmesen el lehet beszélgetni filmes témákról, ide lehet írni élményeket, híreket, észrevételeket, és bármit, ami a mozi, a filmek világával kapcsolatos (na jó, a bulvárt hanyagoljuk, ahogyan tisztelettel kérném az „X film szar” típusú, építőnek nem nevezhető hozzászólásokat is, valamint mindent, ami Index/Cinematrix).

    /Dilikutya/

    A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó olyan információ, amelynek idő előtti közlése elrontja, tönkreteszi a befogadás élményét. Leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú információk (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók. /Wikipédia/

    Előzmények:
    Filmvilág - Archívum I. [link]
    Filmvilág - Archívum II. [link]

Új hozzászólás Aktív témák