Új hozzászólás Aktív témák

  • Ancsi0909

    csendes tag

    Sziasztok!

    Külföldön élek, és korábban fel tudtam tenni az erkélyre egy UPC direct-es parabolát, úgy tudtam nézni számos magyar TV-csatornát. Most azonban sajnos levetették velem a parabolát. Találtam egy olyan oldalt, hogy "onlinestream.live" amin tudom nézni néhány csatornát.
    Azonban eddig a dekóder mellé volt csatlakoztatva egy külső merevlemez, és pár adást, amit nem tudtam megnézni, beprogramoztam és felvettem. Mivel minden délután dolgozom, van pár olyan műsor, amit ezek után is is szeretnék felvenni, de hogyan? Az onlinestream oldalán nem találok programozási lehetőséget. Ha a PC-hez csatlakoztatok egy merevlemezt, akkor van esetleg arra mód, hogy pl munkába menés előtt elindítsam az adás lejátszását, de valahogy beállítsam, hogy csak este 7-től 8-ig vegye fel? (Természetesen nem az M1, M2, Dunáról van szó, azt tudom, hogy azoknak az adásait visszanézhetem a neten, de pl egy átlagos Viasat vagy FEM3 stb.)
    Van valakinek ötlete, hogy milyen alkalmazással lehet "videó-felvevőt" csinálni a PC-ből?

    Remélem, tudtok segíteni.
    Köszönöm,
    Anikó

    "Dreams are my reality" - Richard Sanderson

Új hozzászólás Aktív témák