Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Pist@bácsi #32 üzenetére

    Itthon pont ezért annyira olcsó, mert nem lehet Steamen aktiválni. Ha aktiválható lenne akkor dupla ennyibe kerülne szerintem.
    Amúgy cdkeys oldalon 26.19EUR, szóval 8500 alatt megáll a játék.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

  • n0tr3adY81

    aktív tag

    válasz Pist@bácsi #32 üzenetére

    Csúnya szemét Giants bácsi, mert:
    - 2 évente konferencia jellegű továbbképzést tart a moddereknek, jelképes összegért (10 euro két napra, kajával, ajándék csomaggal)
    - üzemelteti a modhubot, hogy a konzolosok is minőségi tesztelt modokhoz jussanak hozzá
    - modhubhoz alkalmaz +4-5 főt, aki csak a modok tesztelésével és a modderek kérdéseivel foglalkozik
    - jutalékot ad a moddereknek a modhub letöltések után

    +1 : csúny a szemét Gabe bácsi is, mert a steam háttér-infrastruktúráért rátesz egy valag pénzt a steames vásárlásra.

    Dobozos verzió:
    - lemez, karcolódhat stb, .iso fájlal kell szarozni
    - dedikált szervert futtathat
    - egy gamekey-t max 5x lehet aktiválni
    - minden egyes patchnél le kell tölteni mind az x gigát.

    Steam release:
    - nem futtathat dedikált szerver (dunno váj)
    - nincs telepitési limit
    - patch kiadáskor csak az adott 2-300megás frissitést húzza le
    - nincs lemez ami sérüljön, nincs szarozás iso fájlal.

    Plusz:
    Tudomásul kell venni, hogy az FS-el játszok 95%-a egyszerű ember. Ülnek otthon a kis 1-2-5 mbites vonalon. Ha azt mondod "töltsd le a patchet", csak pislognak mint hal a szatyorban. Már egy auto-update launcher is megzavarná a kis lelkivilágukat.
    Egyszerű emberke : dobozos verzió.
    Steam release : informatikailag képzett emberke.

    Szerintem.
    No offense, de arra tényleg kiváncsi vagyok, miért mondod azt hogy a Giants egy szemét, és mindig is az volt. Kifejtenéd? :R

    Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

Új hozzászólás Aktív témák