Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibi28

    csendes tag

    Hát igen. Nem ártana ha kiadás előtt valaki tesztelné is a játékot mert nincs optmalizálva plusz tele van textúre hibával nagyon sok gép. Szerintem a minimum Vga 1080ti hohy fhd-ba fullon menjen. A Giants kb 1 milliós géppel dolgozik de inkább több mert minden videojuk 4 K ba van ami vicc. Szerintem nem 2 évig csinálták hanem 2 hónap alatt összehányták. És igen nem a DLC-t kellene eröltettni hanem a frissítést hogy lgalább közép kategóriás gépen is fusson maxon. Amit még nem értek. Jön a Claas DLC de a JD ből ami akkora szám volt hogy bent lesz nekem hiányzik a 9 R a vezértraktor meg amunkaeszközök bálázó satöbbi silózóról nem is beszélve. Ja és a föld textúrák vicc. 15-17-19 ugyan az csak kicsi szín külömbség van. Nekik csak az a lényeg hogy döljön a pénz. Még azokat a videókat is árulták amit sajtótájékoztatón mondtak :) :) :) :) :) :) nekem is kb 10 órám van a játékba a 15 -17 10000010 órám volt 1 év alatt. Szétrobbanok! A modderek tudtak csinálni sarat a térképekbe azt hittem lesz, de ezek nem hajlandók szerintem a 21 be sem lesz és nehogy valaki azt mondja azért hogy ne fogja a gyengébb gépeket a textúra.

Új hozzászólás Aktív témák