• kssvirag és dirtymylo értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    kssvirag semleges értékelést adott dirtymylo számára:

    Volt más gondom mint hogy az értékelést lessem.

    Számom tudtad, hivni nem hivtál, .
    Ami egyenesen nonszensz, hogy nem olvasok üzwneter, ezért megbizhatatlan😵‍💫 lool

    Aztán, olyat se mondtam, hogy nem járt bányában.
    Én azt mondtam fél éves vga, ha volt is bányában, nem sokat
    Nálam nem volt, elötte pedig nem tudom.
    Pontosan ezt mondtam.

    Nem értem pláne igy mi most a gondod.?
    Főleg ha minden jó.

    dirtymylo semleges értékelést adott kssvirag számára:

    Az eladótól vásároltam egy kártyát tökéletes állapotban, ami elvileg nem volt bányában (pedig pár jel erre utal, ezt neki szóvá sem tettem), különösen ezzel nekem semmi bajom sincsen ha volt is.

    Amikor megjött a kártya akkor írtam neki, hogy hétvégén tudom majd tesztelni, de már ezt az üzenetem sem nézte meg, majd korábban azt az üzenetem sem nézte meg, ahol azt írtam hogy minden rendben volt a kártyával, kezdeményeztem és adnék egy pozitív értékelést.

    Ebből én arra tudok következtetni, hogy az eladó nem megbízható, hiszen minden napos belépése ellenére elérhetetlen miután eladta a terméket. (Pedig én csak jelezni akartam, hogy minden szuper..)

Aktív témák

  • kssvirag

    tag

    Ez most vicc ugye?
    Volt más gondom mint hogy az értékelést lessem.
    Számom tudtad, hivni nem hivtál, .
    Ami egyenesen nonszensz, hogy nem olvasok üzwneter, ezért megbizhatatlan😵‍💫 lool
    Aztán, olyat se mondtam, hogy nem járt bányában.
    Én azt mondtam fél éves vga, ha volt is bányában, nem sokat
    Nálam nem volt, elötte pedig nem tudom.
    Pontosan ezt mondtam.
    Nem értem pláne igy mi most a gondod.?
    Főleg ha minden jó.
    Válasz

  • dirtymylo

    csendes tag

    válasz kssvirag #1 üzenetére

    Persze, vicc. De én nyitott vagyok arra, hogy beszéljünk még mindig. (esetleg kérdéseim lennének a kártyával kapcsolatban majd, ha megengeded)
    Volt más dolgod, minthogy az üzenetem vagy az értékelést nézd én ezt megértem, de miután az adminok elfogadták és megírtam az értékelésem azok után már tudtál értékelés és hozzászólás formájában válaszolni.
    Mint említettem, nincs problémám a kártyával és nem történt átverés, azért döntöttem egy semleges értékelés mellett, mert a körülmények nem tetszettek. Ha hibát produkált volna a kártya, akkor ugyan úgy nem láttad volna hogy jeleztem.
    :R :R

    szerk: írtam pü-t . :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG //4 éve LADA [○○===○○] 3 éve HardverApro fertőzött

Aktív témák