Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz cyberkind #116568 üzenetére

    Az a baj, hogy nem tudtam eldönteni hogy mi az igazság a játékkal kapcsolatban.

    Örülök hogy van már 4k meg nagyobb felbonáts és a youtube is támogatja, csak rettentő kevés 4k anyag kerül fel - már amiket én nézek. Szóval amit találtam 4k ingame videókat az alapján tetszett.
    Tetszett hogy nagy világ, loot rendszer, farmolás és számos melléküldetés. Mellékküldetések konkrétan semmire nem jók - legalábbis szerintem. Loot - borzalmas, konkrétan a lootnak az lenne a lényege - most az hogy nyersanyagot találsz és alap cuccaid fel tudod magasabb szintűre húzni rendben van - de az hogy konkrétan fegyverből, hogy gyorsabban tudj haladni, SEMMI ÍRD ÉS MOND SEMMI nem esett. Az UPLAY pontjaimat beváltottam, kaptam érte fegyvert és aztokat upgradelem - ez így vicc.
    Gondold el hogy a DIO 3-at alapfegyverrel a legnehezebb fokozaton végigtolod úgy hogy a kovácsnál a statjait húzod :W :W

    Witcher 3 - igen játszottam vele, most kapott pro patchet, szerintem ha ezt a csoda játékot végigvittem akkor megveszem a GOTY-t, kemény 6 ezer volt ha jól emlékszem.

    A másik meg amit köszönök mr UBInak:
    előrendelői ajándék
    Köszi, tényleg ez WTF?

Új hozzászólás Aktív témák