Új hozzászólás Aktív témák

  • HoReSz1975

    őstag

    EPSON folytatás és befejezés:

    Tisztelt Ügyfél!


    Köszönjük szépen a küldött e-mailt.

    Ahhoz, hogy kérdésére rövid idön belül válaszolni tudjunk, megkérjük
    Önt a megnevezett Ticketszám megadására a következö levelében.


    #EPSONMAIL#0106/1447216#06


    Sajnálattal vettük tudomásul, hogy termékünkkel nincs megelégedve.
    Epson nem korlátozza a felhasználókat a nyomtatásban, hanem éppen ellenkezöleg.
    Éppen ebböl az okból kifolyólag, tehát a gép további problémamentes
    müködésehez, szükséges az elhasználádott alkatrészek kicserélése, és ezek szoftveres visszaállitása nem elegendö. Remelem ezzel Ön is egyetért.
    Nagyon sajnálnánk ha a jövöben nem vetné bizalmát belénk, de ez természetesen az Ön döntése marad.



    Ha esetleg még további kérdései is lennének, akkor legyen szíves és kattintson a ''válasz''-ra, mármint a ''reply''-re.
    Ez abban nyújt segítséget, hogy azonnal a rendelkezésünkre áll minden információ. Ezáltal könnyebben segíthetünk Önnek.
    Elöre is köszönjük az együttmüködését.

    Tisztelettel


    Renate Erdelyi

    EPSON SERVICE

    Válasz erre:

    Tisztelt Renate Erdelyi

    Szerintem meg Pont ellentkezőleg. 2004 -ben is vettem a C45 előtt egy C43 -at és ugyanaz a gond lépett fel, akkor nem írtam semmit senkinek, csak a szervízzel voltam kapcsolatban.
    Mégpedig a saját szervízesük mondta, hogy annyira drága lenne a javítás, hogy inkább vegyek másikat.
    Persze én ezt nem fogom most már és nem fogok évente 1 - 1 EPSON -t venni, pedig szerettem volna venni egy multifunkcionális nagy EPSON nyomtató, szkenner, fénymásoló egyben.
    De gondolom az is 1 év múlva leállna ezzel a gonddal.
    Nekem a szervízesük azt mondta, hogy csak a párnát cserélik ki és a számlálót resetelik, de fölösleges 1 év alatt nem lesz semmi gondja és a párnában semmi tinta sincs, megnéztem.

    Másik nyomtatóknál nem csinál ilyet, hogy kiírná az alkatrészek szavatóssága lejárt...

    Sajnálom:

    Horváth Attila

    THE END

    :( :( :(

Új hozzászólás Aktív témák