Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Az úgy kezdődött, hogy semmi érdekes nem volt kilátásban, sehol egy CZ, vagy használható USS, és a küldik is elfogytak. És akkor úgy döntöttem, hogy nem maradt más hátra, mint egy RES. Igen, egy RES, tele aszteroidákkal. Épp egy gyökér kis Eagle-t kergettem, és akkor rám jött egy tüsszögő roham. Meg pont kaptam egy telefont. Meg pont akkor csöngetett a villanyórás....he-he,lelki szemeimmel látom magam előtt az aljas kárörvendő birodalmi tekinteteket, hogy "na, ez az idióta Fed bugris már megint elpukkantotta magát egy derék Imperial aszteroidán", de nem!
    Hát, mondjuk az igaz, hogy néhány apró, jelentéktelen biztonsági intézkedést azért bevezettem, úgy mint pl a boost letiltva, az oldalpanelek letiltva, gázkar leszabályozva(egy piros zászlóval integető felvezető ember mögött max 10 km/h sebesség), és általában véve is az alapállás, hogy nem fickándozik, oktató segítségével leparkol egy aszteroida mellé(nem túl közel), joystickhoz nem nyúl, kresz könyvet tanulmányoz, gombokat nem piszkálja.
    Ügyes voltam? (kb mint egy kalapos wartburg kombis)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák