Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    Nah, fórumokat olvasva azt hiszem rájöttem a felszerelés / fegyverzet vásárlási anomáliákra plusz egy személyes megfigyelés is alátámasztani látszik. Szóval azt hittem, a hajótól függ milyen felszerelést lehet kapni egy stationön, mert volt hogy más hajóval ugyan oda dokkolva más volt az árukészlet. Pl a fórumokon többen jelezték, hogy Aulinben vettek Plasma Acceleratort. Nos, én nem találtam. Viszont amikor a táblázatba írogattam a tételeket, akkor észrevettem, hogy az árukészlet "lefrissült" visszaugrott a legelső itemre és feltűnt a tételben 2 olyan fegyver ami előtte nem volt bent... Szóval úgy néz ki, X időnként frissül, és a naprendszer tulajdonságai azt mondják meg, hogy mennyi lehet a max tech ami megjelenhet, de nem szükségszerű, hogy lehet is kapni. Remélem nem voltam nagyon zagyva. :)

    @Viper26: Azokat a missionöket még nem próbáltam megmondom őszintén, de tervben van. :) De most annyira rá vagyok gógyulva a Giga Pukkantóra, hogy amíg nem lesz, addig nem csinálok semmit. :)

    Jah, egyszer bevertek 65% hullba, 50k volt a javítás... :Y

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák