Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Rakamaz #6165 üzenetére

    - "Az én mércém szerint még kész sincs a játék, és máris problémák sokasága, ha egy kicsit finomítani kell valamin? :( Ajjaj!" Ezt az idézetet nem értem :F
    - "Viperes harcodnál az nem lehetet, hogy az ellenfeled több energiát (pipet) tett a systemre/pajzsára? Így elvileg ő a nyerő." Elképzelhető, hogy több kakó volt a systemén, mert amikor kiszedett SC-ből, akkor automatikusan középállásba tettem az energiaelosztást (utazás miatt engine volt maxon). Viszont az már durva, hogy neki maxon maradt a pajzsa és nekem még a hullból is csak 18% maradt :(
    - "A hull javításának költsége clipper és type 7 között nagyon eltérő." Ha csak az alapárakat nézzük, akkor is jóval drágább a Clipper. T7: 17,472,252 CR, Clipper: 22,295,860 CR. Ehhez még hozzájöhet a fejlesztett modulok költsége és máris jóval drágább biztosítási összeget kapunk. Viszont a tízszeres pénz már valóban durva. (Nem tudtam még utánajárni, mert nincs birodalmi rankom a Clipperhez)

    (#6166) baphomet
    Hát ez nagyon durva :Y Az első videóban (1:39-nél) látszik, hogy a T9-nek 88%-on van a hullja, miután "lelökdöste" róla a pajzsot a gyerek. Ezután mindenféle beavatkozás nélkül, 88%-ról nullára zuhan le a T9 hullja és máris elpukkan. Így már érthető ami velem is történt. Ez bizony iszonyatos durva bug! A javításig tuti nem megyek Open playbe :( Gondolom, hogy van/lesz még egy pár jóképességű, akik ezzel fognak szórakozni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák