Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsooodammit

    csendes tag

    Kezdem kiismerni ezt Resource ex. site témát, de az még mindig nem világos mitől függ, hogy milyen hajóval jönnek a kalózok. Van, hogy sorban egymás után jön 5 Cobra, máskor meg percekig kell várni egy nyomorult Sidewinderre. Talán attól is függ, hogy én milyen hajóval vagyok, illetve mi a combat ratingem, de elég randomnak tűnik. Egyszer SCből kilépve 30kmre tett ki a RES közepétől, még az aszteroidák is tök messze voltak, de körülöttem egymás után jelentek meg a wanted hajók, egyet kilőttem, jött a következő. Ilyen azóta se jött össze.

    Bepróbáltam egy pár 150k-s fejvadász küldetést is a móka kedvéért, egy elite Anaconda egész simán lement a C-s modulokkal felszerelt Viperrel, rakétákkal természetesen, de egy Dropship majdnem elkapott. Igaz nagyon le akartam nyomni, és csak a legvégén menekültem, 15% hullban. Másfél perc levegő maradt mire sikerült dokkolni. Shield cell bank nagyon kellene, anélkül esélytelen volt, alig 50% köré tudtam csak lőni, mert többször is menekülnöm kellett pajzsot tölteni

    Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

Új hozzászólás Aktív témák