Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz 5150head #44610 üzenetére

    Ha biztos, hogy átugrassz minden közt (játsz a súllyoddal, vagy ha megoldható, akkor nagy ugró hajóval nézd meg a legkisebb közt), akkor a játékbéli tervező letervezi az útvonaladat. Ezen segíthetsz, ha nem "mindenáron egy csillaghoz tervezel, hanem régióra, vagy alá, fölé, jobbra-balra, picit mögé mindegyikkel, mert lehet, hogy van egy teli permit régió előtte, amire nem tud egy 90°-os kanyart rátervezni, de pl egy 40-50-60°-os végső megközelítéssel simán bevisz.

    Bár a 90°is néha bejön, pl amikor én kijöttem a kezdőzónából, akkor pl volt 8.5.ös ugróm, de a célzóna 9-re volt, viszont kaptam egy 3 ugrásos U alakú tervet...

    Legutóbb meg G 35-15-ből mentem Which head irányába t7-tel 19.5-ös ugrással., és hiába választottam ki a legközelebbi megtámadott bázist, nem vitt oda... Környezőket választva sem. Átültem másik hajóba (amiben volt cargo hely szóval a tervezővel tudtam játszani), és kiderült, hogy a 23-as alapugró hajó eljut az egyik távolabbi pontra... a közelebbibe meg mindig nem. Ezután a rendben lévő pontra játszva, cargo-val csúszkálva kiderült, hogy 21.43-as ugrásal már be tud tervezni a tervező (még mindig a távolabbi pontba). Csupaszítottam a t-7-n (olyat doptam ami ott is kapható), és kész volt a terv, mert a tervezhető helyről már ment a régió bejárása.
    Azért meg meg nézegetve látszódott, hogy van egy 2-3 rendszer vastag permit köpeny, amit 23-mal sem ugrok át, de mögé kerülve bejárható!
    Egyébként próbáltam webes tervezőket, vagy akár EDDiscovery-t is, és mind mind egyenesen vitt be (permitest érintve), egyik sem szólt, hogy hoppá nincs range, nincs permit....

    Másik, hogy ha kijelölsz egy célt, akkor a tervező (ahogy láttam) nem az absolute távot nézi, hanem a tervezett út hosszát, szóval egy 1000LY-es út nem 1000LY messze visz el...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák