Új hozzászólás Aktív témák

  • ezoltan

    tag

    Én nagyon zöldfülű vagyok még a témában,olyan három hónapja játszom mindössze az Elite-tel,Xone X platformon.
    Teljesen a kezdetektől újraolvastam ezt a fórumot,mégis totálisan kínai a hozzászólásaitok 95%-a számomra. :)

    Igaz,tőlem teljesen távol áll a harcászat,illetve a magas szintű kereskedés,eleinte,némi tőke reményében a Sidewinder-rel párezres jutalmakért szállítmányoztam,aztán megvásárolva a Cobra-mat elindultam felfedezni,amit azóta is nagy örömmel teszek.
    Nem sietek sehova,ez a kizárólagos bevételi forrásom,de közben teljesen beleélem magam és nézelődöm,fotózgatok,dokumentálok.
    Későbbiekben a bányászatba szeretnék kicsit belemerülni,de az is nem az óriási haszon reményében,inkább az érzés miatt.
    Jó másfél hónap alatt elértem a Sagittarius-t,jelenleg is a közelében tartózkodom,de továbbra sem motivál a monoton pénzhajhászás (grindolás?-vagy hogy hívják ezt a fiatalok/profik).Nagyon lassan gyűlik,de arra elég hogy amolyan mindenessé tudtam a már szó szerint is erősen kopottas Cobra-t fejleszteni.
    Nyilvánvalóan szeretnék majd komolyabb/nagyobb/erősebb hajót,de az még,ismerve a játékstílusom/tempóm,években mérhető. 😊

    [ Szerkesztve ]

    QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

Új hozzászólás Aktív témák