Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Régen játszottam a játékkal, talán tavaly november környékén utoljára (mert közben volt egy Dragon Age Inquisition és Deus Ex Mankind Divided végig játszásom) de most belenéztem kicsit a 2.3 beta videókba, és hát komolyan mondom ez a játék egyre csak jobb és jobb lesz. Most is sokkal többet kapunk, mint amire számítani lehetett. A Multi Crew -ról és a Commander generálásról lehetett tudni, engem főleg az utóbbi érdekel, multi crew hidegen hagy, de hogy az aszteroida bázisokat is megkapjuk, ez hatalmas!!!! És az új fajta nagy űrhajók illetve a cqc -ben használatoshoz hasonló nagy űr építmények sokat dobnak a játék hangulatán. Most ugyan még nem lesz szerepük, már mint egyelőre csak ott vannak és körbe lehet repülni őket, de nekem nagyon azaz érzésem, hogy a saját lábon való körbe járáshoz készítik elő a terepet. Teljesen logikusan épitkezik a Frontier szerintem és még idén megkapjuk a lábainkat, remélhetőleg, és ha más nem egyelőre, körbe lehet tényleg járni saját lábon a hajónkat, űrállomásokat és ezeket a helyeket.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák